Oleme ettevõtlik kool ning liikuma kutsuv kool ning meie õpilased haaravad kinni erinevatest võimalustest ennast proovile panna.

Paide Linnameeskond koostöös Kaitseliidu Järva maleva ning Naiskodukaitse Järva ringkonnaga korraldas Järvamaa koolinoortele Paide Sinilille teatejooksud veteranikuu tähistamiseks. Kokku toimus kolm etappi kolmes erinevas vanuseklassis. Teatejooksud toimusid jalgpallivõistluste poolaegadel Paide kunstmurustaadionil.

Igal etapil oli maksimaalne osalejate arv 10 võistkonda. Meie koolist osales kokku 6 vaprat võistkonda. Need olid 1a, 4b, 5a, 5b, 6c ja 7a klass. Lapsi innustas osaleme ahvatlev loosiauhind kõikide osalejate vahel. Selleks oli tasuta klassiekskursioon ükskõik millisesse Eestimaa punkti. Korraldajate poolt on tasuta buss, toidupakid, ekskursiooni sihtkoha piletid ja taskuraha 10€ igale osalevale õpilasele.

Meie koolil oli loosiõnne ja tasuta ekskursiooni võitis 1a klass. Suur kiitus ja tänu kõikidele osalejatele ning ka lapsevanematele, kes oma lapsi ergutama tulid.

Teate koostas Kairit Wirth