1. ja 10. aprillil toimus Tartu AHHAA Keskuses Õpilaste Teadusfestival. 7.c klassi õpilased otsustasid sellest ka osa saada, esialgu küll vaatlejatena. Mõeldud-tehtud. 10.aprilli varahommikul seadis buss suuna Tartu poole. Kohale jõudes jagati käepaelad ning lahe päev võis alata. Lisaks tavapärasele AHHAA- le ootasid seekord uudistamist 121 posterettekannet ja dinosauruste näitus. Kuna õpilastel oli ka tööleht ülesannetega, siis hajusid nad ruumis laiali, sest „igaüks otsis oma“. Poolteist tundi möödus kiiresti ning oligi aeg koguneda Planetaariumi juurde, et ära vaadata 3D- efektiga film Universumi saladustest. Filmi lõppedes konstateerisime fakti, et mida rohkem teadlased uurivad, seda vähem nad teavad ja oskavad seletada. Pärast lõunapausi sukeldusid õpilased uuesti teaduse maailma, et siis mõni tund hiljem alustada kojusõitu. Üks tore päev oli see teaduses olemise päev. Kas teab, võib olla järgmisel aastal on meiegi kool Õpilaste Teadusfestivalil esindatud.

Teate koostas klassijuhataja Lorina Kukk