4.mail toimus Paide HPKs õpioskuste olümpiaad, kuhu kogunes osalejaid üle kogu Järvamaa- Aravete Keskkool, Albu Põhikool, Järva- Jaani Gümnaasium, Imavere Põhikool, Hillar Hanso Põhikool, Paide Hammerbecki Põhikool, Tarbja Põhikool, Türi Põhikool, Väätsa Põhikool. Kokku osales 12 võistkonda 48 õpilasega.

Olümpiaadil tuli lahendada põnevaid ülesandeid töötubadest töötubadesse liikudes. Alustati muusika töötoaga, kus tuli muusikapalasid kuulates ära arvata muusikapala, autor või laulja. Muusikatöötoa juhendaja oli õp. Jaanus Moppel. Edasi sai liikuda juba oma meeskonnaga juhendi järgi teistesse töötubadesse. Raamatuhall- juh. õp.Sune Vilimaa ja Ivi Hiiemäe, inforuum- juh. õp. Siiri Sitska ja Tiia Paapsi, liikumislabor õues- juh. õp. Taimi Jürgenstein ja Riina Õun ning taibutuba- juh. Kairit Wirth ja Kati Klaas.

Ürituse lõppedes oli laste tagasiside toimunust väga positiivne. Õpiti uusi oskusi tegutsedes ja ise avastades. Kõik osalejad olid võitjad!

Laste silmad lõi särama kaasa saadud osalusauhinnakotike.

Täname olümpiaadi „Mõtelda on mõnus“ toetajaid: Mevara Grupp OÜ, AS Kuma, Kodutütred, Marta Pagar, Õige Magus, Eesti Pagar.

Ürituse õnnestumisele aitas kaasa kogu töökas ja armas klassiõpetajate kollektiiv. Aitäh!

Anneli Jaanson

klassiõpetaja