Meie koolis peeti koostöös õpilasesinduse ja KiVa meeskonnaga KiVa nädalat.
• Esmaspäeval meisterdasid õpilased sõbrakäepalu.
• Teisipäeval tähistasime sõbrapäeva. Valiti kõige sõbralikumad õpilased ja koolitöötaja, otsiti numbri järgi koolimajast sõpra, tehti näomaalinguid, ja tantsiti koos. Sõpru tervitati läbi kooliraadio või saadeti sõbrapostkastiga tervituskaarte.
• Kolmapäeval oli distantsõppe projektipäev. Osalesime projektis “Tööle kaasa”. Õpilased käisid oma vanemaga või muu täiskasvanuga nende tööl kaasas ja uurisid, milline näeb välja üks tegus tööpäev, mida peab tegema ning kas nad ise sooviksid tulevikus sama ametiga tegeleda.
• Neljapäeval olid õpilasesinduse liikmed õpetajate asemel vahetundides korrapidajad. Igal korrusel oli näha mõnda KiVa vestiga noort, kes mängisid väiksematega, hoides samal ajal korda. Vahetundide ajal toimusid aulas KiVa viktoriinid, kus oma teadmised kiusamisest proovile pandi ja midagi uut õpiti.
• Reedeks oli õpilastele välja mõeldud KiVa aardejaht. Lapsed pidid end koos sõbraga pildistama mõnes etteantud kohas ning näitama fotosid administraatorile, et saada kätte oma auhind. Aulas toimus aabitsapidu, kus meie kooli kõige väiksemad said mängida oma suurte sõpradega üheksandast klassist.

Samuti said nad tunnustatud selle eest, et on oma esimese ja kõige tähtsama raamatu kenasti läbi lugenud ja tähed selgeks saanud.

KiVa nädala lõpetas KiVa meeskonna korraldatud KiVa kohvik. Õpetajad täitsid letid hea ja paremaga. Näiteks müüdi rõõmurulle ja naeruruute, muhedaid ampse ja päikese paid. Samuti pakuti loosikastist häid soove. Kõik, kes teadsid kirja panna vähemalt kolm KiVa reeglit, said kommi. Kohviku tulu annetatakse kevadel toimuva kogu koolipere ühise laagri korraldamiseks.