Kooli sünnipäeva nädalal oli õpilasesindus planeerinud õpilastele erinevad teemapäevad. Koolis sai käia tuduriietes ja magada vahetundides aulas, olla oma sõbraga koos kaksikud, koolikoti võis koju jätta ja õppevahendid panna mõnda teise meeldivasse anumasse. Vahetundides toimusid erinevad vahvad tegevused ja kooliraadiost sai oma lemmik muusikat tellida.
Neljapäeval mälestas õpilasesindus meie kooli rajajat pastor Hammerbecki tema hauale küünlaid viies. Õpilasesinduse president Karl Erik Kirss ja asepresident Jasper Alla pidasid vastuvõttu 1.-4.klassi tublidele õpilastele ja õhtul tunnustati kooli aasta tegijaid Hammerbecki Galal.
Sünnipäeva nädala lõpetuseks kogunesime kõik spordihoonesse pidulikule aktusele, kus esinesid meie kooli koorid ja rahvatantsurühmad. Meid käis õnnitlemas Paide linnapea härra Kaido Ivask. MTÜ Paide Gümnaasiumi Seltsi juhatuse esimees härra Vello Talviste andis üle eduka õpilase stipendiumi.
EDUKAS ÕPILANE on DIANDRA LEPPENIT!
Koolijuht Barbi Paatsi tunnustas koolitöötajaid ja õpetajaid!
Tänukiri järjepidevuse eest KiVa tegevuste eestvedamisel – Taimi Jürgenstein.
Tänukiri järjepidevuse eest veerandiviktoriini läbi viimisel – Jaanus Moppel.
Tänukiri järjepidevuse eest rahvakultuuri ringide juhtimisel – Malle Anton, Krista Rikk, Helen Trug.
AASTA KOLLEEGIKS valisid sel aastal koolitöötajad MARIE RUNNELI!
Mis sünnipäev see ilma kingituseta on? Kingituseks sai kogu koolipere nautida Grete Paia kontserti!
Suur, suur tänu kõigile, kes kooli sünnipäeva nädalat nautisid ja kõigile neile, kes seda korraldasid!
Palju, palju õnne Meile kõigile!
Teate koostas:
Helen Trug