Meie kooli 2.- 4.klassi õpilased lõpetasid 31.mail selle aastase “Lugemisisu” programmi, millest võttis osa 43 õpilast. Kõik õpilased olid väga tublid ja osalesid teematundides. Tublimad lugejad olid: Annabel Nael 2.a klass, Sigrid Peterson, Elina Alajan ja Milana Frolova 3.a klass, Rebeca Randväli, Gerliin Valgema ja Helin Suits 3.b klass, Adessa Assin, Adeline Pärna, Laura Kalmus, Anni Silla, Erik Võtti, Kätriin Pärle, Olivia Övel ja Janette Elfriede Jaago 4.a klass. Jagati diplomeid ja pulgakomme. Tänukirja said 8 õpetajat, kelle klassist osalesid õpilased lugemisprogrammis. Aitäh õpetajad Tiina Mäeots, Anneli Jaanson, Eve Seire, Riina Õun, Taimi Jürgenstein, Krista Rikk, Õie Vilman ja Sune Vilimaa lastes hea lugemisisu tekitamise eest.

Raamatukoguhoidja
Tiia Paapsi