Sihtkapitali “Andekas laps” nõukogu selgitas välja tänavused preemialaureaadid. Sel aastal saavad preemia 14 Paide linna last ja noort, nende hulgas meie kooli 3 õpilast. Tunnustusi anti kätte 24. veebruaril toimuval Eesti vabariigi 105. aastapäevale pühendatud kontsertaktusel Paide muusika- ja teatrimajas.

Marko Leotoots – väga andekas kardisõitja. Eelmisel aastal olid tema kohad Rotax Minimax masinaklassi etappidel teine kuni kuues, lisaks Läti hooaja avavõistluse kolmas koht. Peale selle esindab Marko Paide linna KK7 korvpallivõistkonnas, mängib Kose tennisekoolis tennist ja tantsib kooli rahvatantsurühmas Südameke.

Alandra Aasma ja Oliver Peetsalu – andekas võistlustantsupaar Crause tantsukoolist. Eelmisel aastal saavutasid nad Eesti karikavõistluste E tasemeklassis mitmeid esikolmikukohti, sealhulgas kolm esikohta. Aasta kokkuvõttes tulid Alandra ja Oliver oma klassi ladina tantsude üldvõitjateks ja standardtantsudes saavutasid 4. koha. Alandra ja Oliver tegelevad ka rahvatantsuga. Alandra laulab veel lastekooris ning õpib kannelt Paide muusikakoolis.

Allikas: https://paide.kovtp.ee/uudised/