Traditsiooniliselt toimus mälumadin 23.veebruaril. Selles osales kogu õpilaspere. Võimalus ka lapsevanematel ja vanavanematel noortega koos ajusid ragistada.

Aulamäng

Selles mängus osalesid 6.-9.-klasside nelikud koos lisajõududega. Sel aastal ka taas üks vilistlaste võistkond püüdis leida õigeid vastuseid. Kokku oli – muusikaküsimused ja  pildiarvamised – täpselt 100 p võimalus ning 12 võistkonda. Ilma abijõududeta tiimide seas võitis (77 p) 9a. Järgnesid 8b ja 6c. Väikese abiga seltskonnas sai (89 p) esimeseks 6a. Tublid olid ka 8c ning 7c. Suure koosseisuga võistkondade seas õnnestus 7b saada 94 p. Palju punkte said ka 9b ja 7a tiimid. Kõik pidasid vastu: mäng kestis suisa 80 minutit. Järgmisel aastal lubab korraldaja natuke lühemat võistlust.

Slaidimäng

See oli suunatud 1.-5.klasside lastele. Ühel slaidil küsimus – klass arutab – järgmisel slaidil vastus. Oli tuliseid arutelusid, vahel läks vaja lausa hääletust. Kokku 19 küsimust.

Pildimäng

Klassi-mäng 6.-9.kl õpilastele, kes kogu klassiga üritasid piltidelt ära tunda Eesti tuntuid nägusid.

Teemadeks sel korral: presidendid, peaministrid, telesaated, Lutsu film, tegijad looduses, mõjukad 2022, teenetemärgi saajad 2022. Vastata tuli 92 pildile. Siin üle-koolilist arvestust ei olnud: klass sai ise otsustada, kuidas mängida.

Järgmisel korral juba “Eesti 106”.

Jaanus, Dina, Tiina