Traditsiooniline mälumadin (seitsmendat korda) toimus 22.veebruaril. Selles osales kogu õpilaspere. Taas oli võimalus ka lapsevanematel ja vanavanematel noortega koos ajusid ragistada.

Aulamäng

Selles mängus osalesid 6.-9.-klasside nelikud koos lisajõududega. Sel aastal taas üks vilistlaste võistkond (10.klass) püüdis leida õigeid vastuseid. Lisaks osales tiim LINN SÜDAMES, kes näitas algajate kohta kõrget taset. Kokku oli – muusikaküsimused ja  pildiarvamised – 2 x 103 = 206 p võimalus ning 12 võistkonda. Ilma abijõududeta tiimide seas võitis (115 p) 9b. Järgnesid 9a ja 8a. Abijõududega seltskonnas tuli (188 p) esimeseks 7a. Tublid olid ka 8b ning 7c. Kõik pidasid vastu: mäng kestis suisa 80 minutit. Järgmisel aastal lubab korraldaja natuke lühemat võistlust. (see lubadus oli ka sel aastal J )

Slaidimäng

See oli suunatud 1.-5.klassidele ning väikeklassidele. Ühel slaidil küsimus – klass arutab – järgmisel slaidil vastus. Oli tuliseid arutelusid, vahel läks vaja lausa hääletust. Kokku 15 küsimust.

Pildimäng

Klassi-mäng 6.-9.kl õpilastele, kes kogu klassiga üritasid piltidelt ära tunda Eesti tuntuid nägusid ja muud.

Teemadeks sel korral: lahkunud 2023, teenetemärkide saajad, mõjukad 2023, tegijad looduses, ekspressi-päkapikud, dirigendid, VIPid Eestis ja varia. Vastata tuli 73 pildile. Siin üle-koolilist arvestust ei olnud: klass sai ise otsustada, kuidas mängida.

Aitäh kõikidele korraldajatele ja osalejatele.

Järgmisel korral juba ´Eesti 107´.

Jaanus Moppel