28. märtsil toimus piirkondlik finaal Palamusel Oskar Lutsu nimelises Gümnaasiumis. Sinna olid kokku tulnud parimad Järvamaalt, Raplamaalt, Jõgevamaalt, Lääne-Virumaalt ning Kose vald Harjumaalt. Osalejad olid 1.-12. klassini ning ka õpetajad eraldi täiskasvanute arvestuses.

Meie koolist oli võistluses 5 nutikat õpilast, kes said sinna eelvõistluste tulemuste järgi.  Kristan Toom (1a klass, õp. Kairit Wirth) saavutas 3. koha. Georgi Silluta (1a klass, õp. Kairit Wirth) oli tema kannul 4. koht. Anni Silla (4a klass, õp. Tiina Mäeots) saavutas oma vanuseklassis 4. koha ja Stella Emilia Sild (4b klass, õp. Krista Rikk) 5. koha. Simo Seleznjov (8a klass, õp. Daire Krabi) saavutas 6. koha.

Kui noorematel õpilastel on nutisport kogu klassil matemaatika õppimisel olulisel kohal ja seda harjutatakse ka koolis tundide ajal, siis Simo on tubli õpilane, kes harjutas ja osales eelvõistlustel  omal initsiatiivil. Kiitus talle selle eest.

Kõik õpilased ei pääsenud korraga arvutite taha võistlema. Ootavad õpilased ja õpetajad said reaalajas võistlevate õpilaste tulemusi ekraanil järgida ja omadele kaasa elada.

Kõik osalenud õpilased said tunnustatud diplomitega ja erinevate kinkekaartidega. Lapsed jäid päevaga väga rahule ning on valmis ennast proovile panema ka järgmisel õppeaastal.

Teate edastas: Kairit Wirth