Eelmise nädala neljapäeval ja selle nädala esmaspäeval oli õhtul ja öösel koolimaja elevust täis! Toimusid õpilaste poolt kõige oodatumad sündmused, 2.-3.klassi öölugemine ja 4.-6.klassi öökool. Õpilastele käis oma nüüdisaegseid luuletusi ette lugemas kirjanik Wimberg. Ei oleks osanud arvatagi, et lauldes võiks mõnda luuletust lugeda ja mõni muinasjutt ongi ühe lause pikkune. Väga tore oli näha ja kuulda, kui palju küsimusi oli õpilastel kirjanikule esitada.

Õpilased toimetasid koolimajas ikka lausa ööni välja, kes harjutas võimlemiskava, kes osales raamaturallil, mängiti koos kuldvillakut, tantsiti, vaadati filme ja loeti raamatuid!

Ühe klassi õpilased said tutvuda Paide politseijaoskonnaga ja Järvamaa haigla polikliinikuga!

Aitäh Priit Söördile ja Merle Kuremale, kes õpilasi vastu võtsid!

Aitäh toredad õpetajad, et olete valmis õpilastega öösel koolimajas toimetama ja seda toredat ettevõtmist ette valmistama!
Aitäh lapsevanemad, et meile oma lapsi usaldate!
Aitäh õpilased, et teie silmad säravad!