15.02 toimunud projektõppe päeval olid ka meie õpetajad õppimas. Silmaringi laiendamise ja uute mõtete kogumise eesmärgil külastasime Tallinna Südalinna Kooli ja Tallinna Kristiine Gümnaasiumit.

Saime lähemalt teada lõimingust, kogupäeva kooli mudelist, sellest kuidas toetatakse Ukraina õpilasi, kuidas toimuvad õuevahetunnid ning missuguseid digilahendusi kasutatakse õppeprotsessis.

Nägime samasugust, aga samal ajal nii erinevat koolimaja. Kogusime ideid, kuidas lahendada paremini ruumikasutust meie koolimajas. Kuulsime koolide rõõmudest ja muredest. Kohtumised pakkusid erinevat kogemust, olles samal ajal mõlemad väga põnevad. Juttu oleks jätkunud kauemakski, aga pidime siiski õigeaegselt kodutee ette võtma.

Suur, suur tänu meid vastu võtmast!