12.10.2023 olid 7a klassi õpilased ja 7c kaks poissi väga aktiivsed. Külastasime Tallinna Teletorni, mille eesmärgiks oli arendada õpilastes meeskonnaoskusi ning loovust. Programmi raames jagati klass erinevateks meeskondadeks, kes vastavalt püstitatud ülesandele hakkasid lego klotsidest looma ühiselt tulemust, mille käigus nad omandasid teadmisi Teletorni erinevatest faktidest. Meeskonna kaptenid said proovile panna ka oma mälu ning kiiruse. Ehitasime ka kõige kõrgemat torni ning vastupidavat mobiiltelefoni. Külastuse lõpus võitlesid õpilased tormituultega Teletorni vaateplatvormil. See oli naljapakkuv võimalus lendamiseks. Ka Skyparkis sai ronida, hüpata, saltosid ja erinevaid trikke teha, muudatustega võrkpalli mängida ja jalgpalli löögi täpsust harjutada. Meil oli aktiivne ja lõbus päev!

Ele Koha