Võrkpalli Pallilahing on 1.-3. klassi lastele kohandatud lihtne ja lõbus pallimäng. Mängu eesmärgiks on saata pall ülaltsööduga üle võrgu nii, et see maanduks vastase väljakupoolele ning takistada püüdes palli maandumist oma väljakupoolele.

Maakondlik pallilahingu võistlus toimus 28.novembril Tarbja lasteaed – kooli võimlas. Kohal olid üheksa kooli võistkonnad. Nagu avasõnades öeldi, siis selles mängus ei ole kaotajaid. Võidavad kõik, kes mängivad seda toredat mängu ja saavad mänguelamuse.

Meie koolist osales nii tüdrukute kui ka poiste võistkond. Tüdrukud saavutasid 6. koha ja poisid I koha. Pallilahingus käisid Meribel Kahro, Tuuli Ketlin Ott, Marii Eleen Torm, Mia Roosbeth Mägi, Elisabeth Komendant, Marleen Tammekunn, Mia.Mai Kirss, Ly Kotkas, Kevin Alev, Andreon Block, Roger Roosileht, Simon Salmu, Konrad Kesküla, Romet Kiis ja Kert Selter. Turniiri parima mängija särgi sai selga Kert Selter.

Palju õnne kõigile osalistele!

Õpilastega käis pallilahingus õpetaja Riina Õun