30.novembril 2022 toimusid Konesko Türi Spordihoones Järvamaa koolide 1.-3.klasside Pallilahingu võistlused. Võistlused olid väga tasavägised. Osales 7 poiste võistkonda ja 6 tüdrukute meeskonda. Meie kooli poisid saavutasid 1.koha.  Tüdrukute võistkond saavutas 4.koha. Meie kooli esindasid 3.klasside õpilased.  Võisteldi koosseisus Elina Alajan, Laura Viilup, Sigrid Peterson, Janely Timm, Isabel Martin, Kaileen Kiis 3a klassist, Rebeca Randväli ja Gerliin Valgema 3b klassist. Poistest Jarmo Jaska, Juhan Kõnno, Siim Sala, Rasmus Avloi 3.a klassist, Kris Asber, Andre Bloc, Kevin Komarov, Oliver Kuus 3b klassist. Kiidame kõiki osalejaid! Turniiri parimaks mängijaks valiti meie kooli õpilane Andre Block.. Kiitus kõikidele väga hea mängu eest!

Õpilasi on juhendanud Anneli Jaanson, Eve Seire, Krista Rikk

Õp Krista Rikk