Ajavahemikus 27.- 30.märts osales meie kool projektis Pea Peale Pööratud nädal. See tähendab seda, et tundide andjaks olid õpilased. Õpetajad olid mentorid, kellega koos tund ette valmistati. Õpilased soovisid anda tunde paljudes erinevates ainetes.

Seda projekti tegid Järvamaal paljud koolid ja lasteaiad ning projekt ise on alguse saanud Ida-Virumaalt. Loodetavasti jätkub see ka järgmisel aastal.

Osalesid kõik õpilased esimesest kuni üheksanda klassini. Igale klassile oli määratud, millises aines nad klassi tagurpidi pööravad. Mõnedes klassides oli projekt nii populaarne, et tunde tehti esialgsest plaanitust rohkem ja tunde anti ka kahel nädalal.

Õpilaste tagasiside oli positiivne. Nad said teada, kui suur töö tuleb õpetajal enne õpilaste ette tulekut ära teha. Klassi ees seismine polegi nii lihtne ja kogu klassis olevaid õpilasi aidata ja õppimisel abistada nõuab palju pingutust.

Suur kiitus ja tänu õpetajatele, kes oma õpilastele sellise toreda võimaluse andsid.

Teate koostas õp. Kairit Wirth