Eile toimus Paide Muusika- ja Teatrimajas meie kooli traditsiooniline võimlemispidu. Esinemas olid kõik meie kooli tavaklassid. Lavalaudadelt käis läbi 389 õpilast. Hoolega olid oma etteasteks valmistunud ka 24 õpetajat.

Toredaid etteasteid hindas kogemustega žürii koosseisus: Katrin Kruuse, Helit Seljamaa, Kert Piirimäe, Kenzo Brauer, Ketlin Salla ja Lea Valang.

Suur, suur tänu kõigile meie toetajatele: Kuma AS, Marta Pagar, Eesti Pagar, Juta Lilleäri, Luutar, Selver, Värska vesi, Superskypark, Saku Lätte, Nurme kosmeetika, Nike, Baasjaam, Lange motokeskus! Aitäh teile, et meie auhinnalaua nii rikkalikuks tegite!

Suur tänu sulle tubli tantsija, et leiad aega kavu õppida ja meie kõige suurejoonelisemast ettevõtmisest osa võtta!

Suur tänu sulle hea lapsevanem, et toetad oma last ja klassijuhatajat sellel vahval liikumist soodustaval teekonnal ja oled oma lapse jaoks alati olemas!

Aitäh sulle tubli õpetaja, et sul on sära silmas ja pühendud!

Aitäh sulle hea Paide Muusika ja Teatrimaja lahke pererahvas!

Suur, suur tänu teile head Liis Margaret Tamme, Meribel Lehemets, Marta Kaldam, Teele Lotte Trug, Elsa Punapart, Sigrid Barnabas, Laura Pilv ja Marleen Janely Matto! Ilma teieta ei oleks seda pidu toimunud!

Tulemused:
Vanuserühm 1.-3. klass
1A eripreemia kõige originaalsem kava
1b eripreemia kõige rõõmsameelsem kava
2A+ 2 B eripreemia kõige lustakam kava
3A eripreemia kõige sportlikum kava
3B eripreemia kõige akrobaatilisem kava

Vanuserühm 4.-6. klass
I koht 6B
II koht 4B
III koht 6C

Vanuserühm 7.-9. klass
I koht 9B
II koht 8B
III koht 9A

Parim naistantsija 1.-5.klass – Linda Kaldam
Parim naistantsija 6.-9.klass – Eliis Hallika
Parim meestantsija 1.-5.klass – Siim Sala
Parin meestantsija 6.-9.klass – Karl Erik Kirss
PUBLIKULEMMIK – 9B klass

Toredat liikumisaastat meile kõigile!

Kohtume järgmisel aastal võimlemispeol!

Helen Trug