15.veebruaril toimus järjekorda teema- ja aruteluõhtu lastevanematele. Sel korral käsitleti põhjalikumalt ärevust. Rääkisime ärevuse tekkemehhanimist ajus ja ärevuse põhjustest, käsitlesime ärevuse mudelit ja seda, mida nii kodu kui kool saab ära teha äreva lapse toetamisel.

Raamatusoovitusena kõlas praktiline töövahend “Kuidas ärevusega toime tulla. Abiks noortele” autoriks Regine Galanti. Raamatust saab rohkelt kognitiiv-käitumuslikke tehnikaid ja teadvelolekuharjutusi ärevuse ja stressi leevendamiseks.

Järgmine kohtumine lastevanematega toimub 22.märtsil kell 18.00-19.30. Teema: Räägime õpiraskustest, aktiivsus- ja tähelepanuhäirest ning autismispektrihäirest – mis need on ja kuidas mõjutavad koolis käivat last.
Vanematele saadetakse eelnevalt meeldetuletus ja registreerumisvorm.

Koolipsühholoog Marie Runnel