19.aprillil toimus selle õppeaasta eelviimane teema- ja aruteluõhtu vanematele. Sel korral käsitlesime ülitundlikkust. Esmalt sai anda teoreetilise ülevaate, mida ülitundlikkus tähendab ja kuidas see avaldub. Sellele järgnes väga sisuline ja üksteist toetav arutelu ja nõuannete jagamine lastevanematega, kelle peres ülutndlik laps kasvab. Kokkusaamisest sai üks jõustav kohtumine.

Raamatusoovitus käesoleva teema raames on Elaine N. Aroni “Ülitundlik laps. Kuidas olla oma lastele abiks maailmas, mis kipub neist üle sõitma.” Teos on äärmiselt praktilise väärtusega ja annab vanemale selgeid nõuandeid ja juhtnööre oma ülitundliku lapse paremaks mõistmiseks ja arengu ning toimetuleku toetamiseks. Ka aruteluõhtul osalenud vanemad, kes vastavat raamatut on lugenud, soovitasid seda teistele.

Selle õppeaasta viimane teema- ja aruteluõhtu toimub 17.mail kell 18.00 koolimajas.
Plaanis on käsitluse alla võtta motivatsiooni teema ja põjalikumalt käsitleda seda, kuidas motivatsioon erinevate tegevuste ja asjade suhtes tekib ning kuidas seda alal hoida. Kogume kokku häid ideid laste motivatsiooni toetamiseks nii kodustes tegemistes kui õppetöös osalemisel.

Uute kohtumisteni!

Marie Runnel