Aprilli esimesel nädalal toimusid Paide Hammerbecki põhikoolis 1.-4. klasside teatripäevad „Teeme ise teatrit“. Teatripäevade eesmärgiks oli  õpilaste koostöö- ja esinemisoskuse harjutamine ning algatusvõime ja ettevõtlikkuse arendamine. Kõik klassid õppisid selgeks näidendi, valmistasid ise dekoratsioonid, kuulutused jm. Etendusi kutsuti vaatama koolikaaslased ja ka lapsevanemad. Toredaid teatrielamusi jagus nii väikestele näitlejatele kui pealtvaatajatele.

Teatripäevadel koguti raha kooli õueala liikumisväljaku loomiseks. Õhtustel etendustel oli võimalik osta  õpilaste kujundatud toetajakaarte. Toetussummaks kogunes lastevanemate, õpilaste ja õpetajate koostöös 900€. Et õpilased saaksid liikumisvõimalusi juurde, võib annetusi teha ka edaspidi Paide Gümnaasiumi Seltsi arvele (EE 261010220063814016, SEB pank; seletus – LIIKUMISVÄLJAK).