Meie koolis naudivad viktoriinidel osalemist nii õpilased kui ka õpetajad. Õpetaja Jaanus Moppel on aastaid olnud eestvedaja, kes ka õpetajate meeskonnaga käib meie teadmisi näitamas. Osaleme mitmendat aastat Türil KSK Alem korraldatud Lõuna-Järvamaa mälumängus. Küsimusi koostab seal mälumängudes väga kõrgete teadmistega silma paistnud Alar Särgava.

Mälumäng toimub 1 kord kuus ja meeskonnas on 4 liiget. Konkurente on tavaliselt 10 võistkonna ringis. Kokku esitatakse 30 küsimust, mis on kõikvõimalikest teemadest. Alati on küsimusi spordist, ajaloost, keemiast, taimedest, maalidest, muusikast jne.

Meie kooli meeskonna tuumiku moodustavad Jaanus Moppel, Kairit Wirth, Siiri Sitska, Tiina Pihl ja Lorina Kukk. Alati ei ole võimalik kõigil osaleda, siis varuliikmetena on oma panuse andnud ka Anne Toomistu ja Jüri Kaugerand.

Selle aasta üldarvestuses saavutasime 7. koha 48,5 punktiga. Võitjate meeskond kogus 70 punkti.  Meie punktisummat mõjutas sel aastal negatiivselt ka koroona, kui ühel etapil ei olnud meil võimalik meeskonda välja panna.

Järgmisel aastal jätkame uue hooga.

Teate koostas Kairit Wirth