30. oktoobril toimus meie kooli, juba 19 aastat, traditsiooniline üritus, mis toob kokku klasside nupukamaid ja teadjamaid õpilasi. 5.7.klasside nelikuid on seitse. 8.-9.klasside võistkondi on sel aastal viis.

5.-7.klassid

Nii tasavägist lõppseisu ajalugu ei tea – esimese ja seitsmenda võistkonna vahe oli vaid 13 punkti.  I koha sai 2-punktilise eduga 6B: Gregor Kaugerand, Heili Okas, Remy Laar, Tristan Ivanov. Järgnes 6A ning III kohta jagasid 7B ja 7C.

Üks näite-küsimus: MÕISTATUS: hark all, paun peal, pauna peal rist, risti peal nupp, nupu peal mets.

8.-9.klassid

Viie võistkonna jõuproovil sai võitja – 9B: Kristjan-Erik Selter, Merilin Viiklaid, Diandra Leppenit, Karl Erik Kirss – väga kindla I koha. II koht läks jagamisele 8B ja 9A vahel.

Üks näite-küsimus:  Milline roomaja on tegelaseks Aisopose valmis, mis jutustab võistlusest kiire ja aeglase looma vahel?

Vastused küsimustele:

(5.-7.kl): inimene. (8.-9.kl): kilpkonn (võistles jänesega)

Jaanus Moppel
ürituse eestvedaja ja peakorraldaja