Täna, 22. novembri varahommikul külastas 6.a klass meediatundide raames Järva Teataja toimetust. Toimetuses võttis õpilasi vastu peatoimetaja Tiit Reinberg, kes rääkis, kuidas ajaleht valmib ning kes sellele kaasa aitavad. Tutvuti mitme uue ametiga, näiteks korrektor ja küljendaja. Samuti tehti juttu reklaamist ning kuulutustest.

Õpilaste arvates muutis õppekäigu eriti põnevaks see, kuidas peatoimetaja rääkis ajakirjaniku tööst, millel puudub kindel tööaeg st nad on 24/7 tööl, ning ühest juhtumist Aravetel. Mitmele nii poisile kui tüdrukule oli üllatuseks, et raamatute lugemine aitab ajakirjanikuks saada.

Lõpetuseks ütles peatoimetaja, et nende toimetuse uksed on alati avatud ning kõik ajakirjandushuvilised võivad isegi suvel seal tööd saada.

Meedia tunnid jätkuvaid, kuid sedakorda raadiolainel!

Maris Raudsepp