17. oktoobril osalesid 6b klassi õpilased Keandra Ortikova, Karl Martin Helenurm, Meeri-Mai Osolin ja Emma Salum inglise keele päeval Türi Põhikoolis. Üritusel osales kokku 11 kooli Järvamaalt. Alustuseks õppisid õpilased üksteist paremini tundma läbi tegevuse “Find someone who” ehk leia keegi, kes..
Seejärel jaotati õpilased kommide värvide järgi erinevatesse rühmadesse ning enamik õpilasi suundusid klassidesse. Õpilased panid oma teadmised proovile nii matemaatikas kui ka geograafias, loomulikult inglise keeles. Samuti pidid õpilased muusika tunnis laulusõnu eesti keelde tõlkima ning toimus ka õuesõpe, kus õpilased liikusid õues otsides QR koode ning tegutsema vastavalt ülesandele. Näiteks said õpilased mingi sõna ning nad pidid selle puupulkade või lehtedega kirjutama. Lõpetuseks laulsime ühiselt kahte laulu, mille õpilased olid eesti keelde tõlkinud. Meloodia oli samal ajal inglise keeles. See osutus üsna keeruliseks, kuid oli lõbus.
Meie kooli õpilased Emma ning Karl Martin olid enda grupi liikmetega kõige tublimad matemaatikas ning said diplomiga tunnustatud. Teised said tänukirja osalemise eest.

Täname Türi Põhikooli toreda ürituse korraldamise eest!

Õpilasi saatis ning teate koostas Ele Koha.