30.05 osalesid Paide HPK kooli 1.-5. klassi lapsed Järvamaa koolide murdmaajooksu teatevõistlusel Roosna-Allikul. 1.-3. klassi lapsed jooksid igaüks 300m ja 4.-5. klassi lapsed pidid jooksma 500m- arvestades palavaid ilmaolusid, siis lapsed olid väga tublid ja vastupidavad.
Meie kool pani välja 2 võistkonda, kellest I võistkond saavutas II koha ja II võistkond saavutas IV koha.

Jooksmas käisid: Amanda Nummert, Sten Sala, Kendra Kasemaa, Gren Kivimäe, Saskia Leppenit, Kris Sõrmus, Isabel Martin, Juhan Kõnno, Janette Elfriede Jaago, Karl Marten Kattel, Leena Elisabet Tamme, Marten Raudsepp, Heleriin Köhler, Hugo Huopolainen, Anette Kalla, Rasmus Nugis, Adele Kesküla, Andre Block, Emma Salum, Kevin Arro.

Õpetajad: Riina, Lea, Ahto, Jana