17.okt toimus Alexela Kontserdimajas noortekonverents Lahe Koolipäev. PHPK 9. klasside õpilased koos oma klassijuhatajatega võtsid sellest üritusest agaralt osa ning nautisid meeleolukat päeva. Konverentsil esinesid paljud huvitavad ja tuntud tegelased nagu Sissi (muusik ja laulukirjutaja), Goodmen Productions(sisuloojad), Paul Aron (F2 vormelisõitja), Sander Õigus (koomik), Raivo Hein (ettevõtja), Tarmo Tanilas (Swedbanki privaatpanganduse investeeringute strateeg), Keili Sükijainen (teleajakirjanik), Karla Oder (CV-Online turundusjuht) ja Marjut Engelbrecht (Alexela AS personalijuht).

Lisaks toimus päeva jooksul “Hea eeskuju” gala, kus valiti aasta kõige eeskujulikum noor, kelleks osutus Fred Hussar. Päeva jooksul pakuti noortele kohapeal süüa ja juua. Pauside ajal olid üles pandud erinevate ettevõtete, haridusasustuste ja muude noortega tegelevate organisatsioonide boksid, kus sai palju uut ja huvitavat teada. Lisaks sai boksidest ka templeid ning kui sul oli igast boksist tempel saadud, osalesid loosimängus, mille käigus oli võimalus võita uhiuued Airpodsid. Konverentsi jooksul said noored palju näpunäiteid investeerimise, ettevõtluse, hirmudest üle saamise, elus hakkama saamise ning palju muu kohta. Noortel oli ka ise võimalus esitada küsimusi artistidele catch boxidega. Üritus kokku oli mega mõnus ja inforohke. PHPK õpilastele väga meeldis Lahe Koolipäev Alexela Kontserdimajas. Soovitan soojalt tulevastel üheksandikel järgmine aasta konverentsist osa võtta.

Marten Aron Lepik 9.b kl