2. novembril toimus integratsiooni programmi raames ukraina ja eesti õpilaste ühine õppekäik Tallinna Loomaaeda.

Kõigepealt osalesime õppeprogrammis „Maadeavastaja vihmametsas“. Õpilastele tutvustati Kagu-Aasia vihmametsade maailma. Omal nahal sai kogeda  niiskust ja palavust, vaadata taimerohkust, kuulata võõrapäraseid linnu- ja loomahääli ning näha sealse piirkonna loomaliike. Lõpuks pidid õpilased plaani järgi, ekspositsioonis orienteerudes, oma tähelepanu- ja vaatlusoskusi rakendama ning täitma teemakohaseid ülesandeid.

Peale lõunapausi suundusime loomaaeda. Pooleteise tunnise jalutuskäigu ajal oli palju avastamisrõõmu. Viimaseks üllatuseks oli jääkaru, kes oli väga sõbralik ja soovis jääda meie pildile.

Täname Paide Linnavalitsust õppekäigu finantseerimise eest!

Teate koostas Dina Ressaar